Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

QUOTE(zuzanele @ 2011 03 28, 17:27)
Mane ir tai neramina, ką čia tokio gražaus sumąsčius g.gif
O sunku daryti gėlytę iš veltinio? Vaikai sugebės padaryti? rolleyes.gif

O kaip tą kaktusą įsodinot? Į ką? g.gif

Labai lengvai padare. Sugebetu net pirmokai, tik kantrybes truputi reikia. Mano ketvirtokai, padare per nepilnai 2 pamokas, isdziovinom, rytoj isiusim viduriukus ir prisiusim grafkes. gal dar karoliukais papuosim.

Isodinom mes kaktusa taip, palikom ilgesni medziagos gala, statem kaktusa i vazoneli ir apdejom akmenukais.

Atsakyti
QUOTE(janiku @ 2011 03 28, 17:33)
Informuojame, kad Jūs esate registruota į Ugdymo plėtotės centro įgyvendinamo projekto „Pradinių klasių mokytojų ir specialiojo ugdymo pedagogų kompetencijų taikyti informacines komunikacines technologijas (IKT) ir inovatyvius mokymo metodus tobulinimo modelio išbandymas ir diegimas“ pradinių klasių mokytojų kvalifikacijos tobulinimo seminarą „Bendrųjų ir esminių dalykinių kompetencijų ugdymas pradinėse klasėse“.
Norėčiau paklausit ar dar kas gavote  tokį pakvietimą

Taip, bet mums jau bus trečias - paskutinis užsiėmimas. Laukiam. mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(simba3 @ 2011 03 28, 18:08)
Labai lengvai padare. Sugebetu net pirmokai, tik kantrybes truputi reikia. Mano ketvirtokai, padare per nepilnai 2 pamokas, isdziovinom, rytoj isiusim viduriukus ir prisiusim grafkes. gal dar karoliukais papuosim.

Isodinom mes kaktusa taip, palikom ilgesni medziagos gala, statem kaktusa i vazoneli ir apdejom akmenukais.

Negi visi vaikai nusipirko vilnos, adatas ir kt. priemones?
Atsakyti
QUOTE(b.s @ 2011 03 28, 19:11)
Taip, bet mums jau bus trečias - paskutinis užsiėmimas. Laukiam.  mirksiukas.gif

g.gif ir kokie įspūdžiai
Atsakyti
O gal adatinę kokią pasiūt mamoms g.gif
Atsakyti
QUOTE(janiku @ 2011 03 28, 18:12)
g.gif ir kokie įspūdžiai

Pirmas buvo nuobodokas. Antrame jau dirbom individualiai prie kompiuterių. Įvairios medžiagos daug, tik reikia laiko ją apdoroti ir įtvirtinti darbe. O kas jūsų lektorės?
Atsakyti
Nauja tema

http://www.supermama...0#entry45893870
Papildyta:
QUOTE(b.s @ 2011 03 28, 18:12)

Negi visi vaikai nusipirko vilnos, adatas ir kt. priemones?

Jie nusipirko tik po vilnos gniuzuliuka. Kianuoja 2-2,5 lt. Kietesi spalvomis tarpusavyje, todel gelytes gavosi labai grazios. Adatu jokiu nereikejo, pirkau burbuliuota celofana, kur buna supakuoti pirkiniai, ir ukisko muilo. Celofanas tas nebrangus.
Atsakyti
QUOTE(simba3 @ 2011 03 28, 19:08)
Labai lengvai padare. Sugebetu net pirmokai, tik kantrybes truputi reikia. Mano ketvirtokai, padare per nepilnai 2 pamokas, isdziovinom, rytoj isiusim viduriukus ir prisiusim grafkes. gal dar karoliukais papuosim.


Aš apie tai buvau pagalvojus, kad būtų graži dovanėlė, bet, kad nežinau kaip daroma. Gal turi kokią nuorodą kur būtų galima pasimokyti , pasižiūrėti...? g.gif

Rutuliuką tai moku padaryti. Gal iš jų ką būtų galima padaryt g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 28 kovo 2011 - 17:20
QUOTE(b.s @ 2011 03 28, 19:15)
Pirmas buvo nuobodokas. Antrame jau dirbom individualiai prie kompiuterių. Įvairios medžiagos daug, tik reikia laiko ją apdoroti ir įtvirtinti darbe. O kas jūsų lektorės?

balandžio 20 tik važiuosiu į vilnių Panoramos viešbutyje, žinoma jei direktorė išleis.O jie nemokami?
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 03 28, 18:18)
Aš apie tai buvau pagalvojus, kad būtų graži dovanėlė, bet, kad nežinau kaip daroma. Gal turi kokią nuorodą kur būtų galima pasimokyti , pasižiūrėti...? g.gif

Deja, neturiu verysad.gif Siaip labai lengvai pasidaro, gal pabandyt aprasyt? Pati pabandytum m, jei gausis vaikus pamokysi.
Papildyta:
QUOTE(zuzanele @ 2011 03 28, 18:18)

Rutuliuką tai moku padaryti. Gal iš jų ką būtų galima padaryt g.gif

Cia rutuliuko nereikia. Mes darem tokia tipo kaip lelija, ir ji nebus taisyklingos formos. Butinai nufotkinsiu,, kai padarysim.
Atsakyti
QUOTE(janiku @ 2011 03 28, 18:18)
balandžio 20 tik važiuosiu į vilnių Panoramos viešbutyje, žinoma jei direktorė išleis.O jie nemokami?

Taip, nemokami. Vyksta po 2 dienas iš eilės ir visą darbo dieną 9-17 val. Todėl juos organizuoja per mokinių atostogas.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti